19-05-17

TC HERMAN VAN SPRINGEL DIAMOIND VORSELAAR op 14 mei

foto van Marc Machiels.

1VAN VEENENDAAL Hidde . NED200102031H51´4SDISTRICT ZUID WEST NEDERLANDNIEUW

2VANDERMEER Quinten BEL200105031H51´5S0H0´1SACROG - BALEN BCNIEUW

3VAN OLMEN Yevgeny BEL20010518z.t.z.t.WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZWNIEUW

11VAN POPPEL Sébastein BEL20010407z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

15GROSEMANS Daan BEL20010619z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

61DHAEYE Enrico BEL20010202z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

67VAN HOUT Luca BEL20020609z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

69VAN DYCK Jarne BEL20011116z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

22:09 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

ZOTTEGEM – ERWETEGEM op 13 mei

 

1GELDERS Gil BEL200212161H47´18"WK NOORD-WEST-BRABANTU17M

2VAN RANSBEECK Josse BEL20010210z.t.VD HAUWE CT - GENTSE VSU17M

3HOPMANS Wouter NED200105171H48´42"+1´24"RUDYCO CYCLING TEAMU17M

9BROUWERS Emile BEL20010526z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

11D´HONDT Dante BEL20020610z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

12HERBOTS Inty BEL20010419z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

22:08 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

NEERWINDEN-LANDEN op 13 mei

1PAULUS Milan BEL200110231H40´00"LENSWORLD CYCLING TEAMU17M

2DE KINDER Axel BEL200205031H40´05"+0´05"LENSWORLD CYCLING TEAMU17M

3VAN DER SMISSEN Lennick BEL20011218z.t.z.t.YOUNG CYCLING TALENT D&DU17M

4MARTENS Daan BEL200202121H40´13"+0´13"ACROG - BALEN BCU17M

13STEVENS Daan BEL20020510z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

29VERKOEYEN Michiel BEL20011025z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

34WIENEN Flore BEL20020621z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

61OMLOOP Mats BEL20021014z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

22:06 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

DHAEYE Enrico te AALBEKE op 13 mei

foto van Martine Verfaillie II.

1DHAEYE Enrico BEL200102021H40´00"ACROG - BALEN BCU17M

2HUENS Axel FRA200109051H41´55"+1´55"VC AMATEUR ST QUENTINU17M

3VANDENBULCKE Alex BEL20011125z.t.z.t.TIELTSE RENNERSCLUBU17M

8EECKHOUT Emile BEL20010424z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

 

22:05 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

12-05-17

PK Oost Vlaanderen

foto van Nathalie Vansippe-Van Poppel.

1SMET Marco BEL200105141H48´02"VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAMU17M

2VAN HOUTE Sybren BEL20010421z.t.PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAMU17M

3DE NEVE Tomas BEL20011123z.t.VZW JONG WIELERTALENTU17M

19DHAEYE Enrico BEL20010202z.t.ACROG - BALEN BCU17M

20:47 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

PK Antwerpen

1BELMANS Lennert BEL200202151H31´57"WAC TEAMU17M

2VAN HOUT Luca BEL20020609z.t.ACROG - BALEN BCU17M

3GOOS Liam BEL20020103z.t.WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.U17M

4VAN ROY Tristan BEL20020130z.t.ACROG - BALEN BCU17M

5STEVENS Daan BEL20020510z.t.ACROG - BALEN BCU17M

9MARTENS Daan BEL20020212z.t.ACROG - BALEN BCU17M

14DE POOTER Dries BEL20021108z.t.ACROG - BALEN BCU17M

21OMLOOP Mats BEL20021014z.t.ACROG - BALEN BCU17M

28CLAES Sam BEL200207011H32´03"+0´06"ACROG - BALEN BCU17M

DNFCLAES Jary BEL20020112ACROG - BALEN BCU17M

DNFKERKHOFS Kobe BEL20021022ACROG - BALEN BCU17M

DNFWILLEMS Bram BEL20020322ACROG - BALEN BCU17M

 

1BERTELS Lode BEL200109051H46´40"DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.U17M

2VAN ROOSBROECK Jan BEL20010515z.t.WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.U17M

3DE WEERT Robbe BEL20010314z.t.WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZWU17M

10GROSEMANS Daan BEL20010619z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

14BROUWERS Emile BEL20010526z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

23VERKOEYEN Michiel BEL20011025z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

49VAN DYCK Jarne BEL200111161H47´27"+0´47"ACROG - BALEN BCU17M

50VANDECRUYS Piet BEL200101101H47´35"+0´55"ACROG - BALEN BCU17M

 

20:44 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

PK Vlaams Brabant

foto van Jean Knop.

1VAN HAMME Wout BEL200205081H48´22"WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENENU17M

2VAN TRICHT Floris BEL200106231H48´37"+0´15"WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENENU17M

3WAEYAERT Arno BEL20010814z.t.z.t.WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENENU17M

4VAN POPPEL Sébastein BEL20010407z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

24HERBOTS Inty BEL20010419z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

46D´HONDT Dante BEL200206101H48´49"+0´27"ACROG - BALEN BCU17M

20:41 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

PK Westvlaanderen

 

1VANDAELE Laurens BEL200103141H52´31"CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAREU17M

2VANDENBULCKE Alex BEL20011125z.t.TIELTSE RENNERSCLUBU17M

3VERBEECK Calvin BEL20010419z.t.ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZWU17M

15EECKHOUT Emile BEL20010424z.t.z.tACROG - BALEN BCU17M

20:37 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

04-05-17

Wim Hendriks trofee te koewacht

10 Daan Grosemans
28 Emile Brouwers
40 Sébastien Van Poppel
73 Tristan van Roy
88 Luuk Cox

20:44 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

BK TIJDRIJDEN ANZEGEM

foto van Joeri De Coninck.

2de jaars:

1HUYS Branko BEL200101100H19´55SBELGIUMU17M

2DHAEYE Enrico BEL200102020H19´57S0H0´2SBELGIUMU17M

3VAN DYCK Jarne BEL200111160H20´11S0H0´16S

9VAN POPPEL Sébastein BEL200104070H20´34S0H0´39S

17BROUWERS Emile BEL200105260H20´46S0H0´51S

21GROSEMANS Daan BEL200106190H20´54S0H0´59S

 foto van Joeri De Coninck.

1ste jaars:

1VAN RYCKEGHEM Lars BEL200209180H20´19SBELGIUMU17M

2VAN HOUT Luca BEL200206090H20´22S0H0´3SBELGIUMU17M

3COREMANS Dante BEL200203200H20´24S0H0´5SBELGIUMU17M

13VAN ZANDE Devin BEL20020312z.t.z.t.BELGIUMU17M

17WIENEN Flore BEL200206210H21´39S0H1´20S

23OMLOOP Mats BEL200210140H22´6S0H1´47SBELGIUMU17M

 

20:42 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

BETEKOM op 1 mei

1VOGELS Aaron BEL200206101H41´00"LENSWORLD CYCLING TEAMU17M

2JOCHEMS Jody NED20020801z.t.WV SCHIJNDELU17M

3SZÉKELY Nathan BEL200108261H42´50"+1´50"PEER BMX VZWU17M

6HERBOTS Inty BEL20010419z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

20:41 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

1STE MEI PRIJS EREPRIJS VICTOR DE BRUYNE

foto van Kurt Vermeerbergen.

1VAN UDEN Casper NED200107221H55´43SVZW JONG WIELERTALENTU17M

2VAN OLMEN Yevgeny BEL200105181H57´3S0H1´20SWIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZWU17M

3MICHIELSEN Jarne BEL20010628z.t.z.t.DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.U17M

6VANDERMEER Quinten BEL20010503z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

11DE POOTER Dries BEL20021108z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

19CLAES Sam BEL20020701z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

69COX Luuk NED20020106z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

81VAN ROY Tristan BEL20020130z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

20:40 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

TOUR DE LA BASSE-MEUSE 2017

TOUR DE LA BASSE-MEUSE 2017

Rit 1 : BLEGNY – BLEGNY

1             33           122         Del Grosso         Bodi       WV Meteoor Assen Roden        00h04:23,48       00h00:00,00       39,62 km/h

2             83           26           Meeussen          Witse    Lares Doltcini     00h04:28,47       00h00:04,99       38,89 km/h

3             73           2             Leyder  Jang       Diekirch               00h04:28,96       00h00:05,48       38,82 km/h

13           99           123         Stevens               Daan     ACROG-BALEN BC           00h04:35,72       00h00:12,24       37,86 km/h

22           80           62           Martens              Daan     Acrog-Balen BC                00h04:40,22       00h00:16,74       37,26 km/h

33           126         86           Omloop               Mats     ACROG-BALEN BC           00h04:45,24       00h00:21,76       36,60 km/h

38           39           65           D'Hondt               Dante   ACROG Balen BC             00h04:45,87       00h00:22,39       36,52 km/h

63           43           81           Eeckhout            Emile     ACROG Balen BC             00h04:51,12       00h00:27,64       35,86 km/h

80           125         61           De Pooter           Dries     ACROG-BALEN BC           00h04:54,71       00h00:31,23       35,42 km/h

85           112         24           Verkoeyen         Michiel ACROG-BALEN BC           00h04:58,07       00h00:34,59       35,03 km/h

100         67           89           Kerkhofs             Kobe     ACROG-BALEN BC           00h05:07,26       00h00:43,78       33,98 km/h

 

Rit 2: BLEGNY – BLEGNY

1          Del Grosso    Bodi    WV Meteoor Assen Roden            01h24:27,00 00h00:00,00 38,65 km/h

2          Byskov Sarbo           Andreas         Van Moer Logistics 01h26:04,00 00h01:37,00 37,92 km/h

3          Kaesemans  Siemen          ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 01h26:10,00 00h01:43,00 37,88 km/h

27       Martens         Daan  Acrog-Balen BC      01h26:29,00 00h02:02,00 37,74 km/h

33       Eeckhout       Emile ACROG Balen BC  01h26:29,00 00h02:02,00 37,74 km/h

46       Stevens         Daan  ACROG-BALEN BC           01h26:29,00 00h02:02,00 37,74 km/h

63       D'Hondt         Dante ACROG Balen BC  01h27:16,00 00h02:49,00 37,40 km/h

68       Verkoeyen    Michiel           ACROG-BALEN BC           01h28:05,00 00h03:38,00 37,06 km/h

69       Omloop         Mats   ACROG-BALEN BC           01h28:05,00 00h03:38,00 37,06 km/h

 

Rit 3,   OUPEYE – OUPEYE

 

1          Nonneman    Maxim            Onder Ons Parike    01h46:55,00 00h00:00,00 36,65 km/h

2          Habets           Jordan           TWC Maaslandster 01h47:03,00 00h00:08,00 36,60 km/h

3          Byskov Sarbo           Andreas         Van Moer Logistics 01h47:16,00 00h00:21,00 36,53 km/h

10      D'Hondt          Dante ACROG Balen BC  01h48:00,00 00h01:05,00 36,28 km/h

12       Martens         Daan  Acrog-Balen BC      01h48:00,00 00h01:05,00 36,28 km/h

15       Stevens         Daan  ACROG-BALEN BC           01h48:00,00 00h01:05,00 36,28 km/h

28       Eeckhout       Emile ACROG Balen BC  01h48:34,00 00h01:39,00 36,09 km/h

57       De Pooter      Dries  ACROG-BALEN BC           01h50:26,00 00h03:31,00 35,48 km/h

64       Verkoeyen    Michiel           ACROG-BALEN BC           01h50:47,00 00h03:52,00 35,37 km/h

84       Kerkhofs        Kobe  ACROG-BALEN BC           01h53:00,00 00h06:05,00 34,67 km/h

 

 

 

20:26 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

VANDERMEER Quinten PK Limburg VLIERMAAL op 30 april

1VANDERMEER Quinten BEL200105031H50´00"ACROG - BALEN BCU17M

2DUIJVESTEIJN Roy NED20010729z.t.WESTLAND WIL VOORUITU17M

3STRIK Dylan NED20010412z.t.TWC MAASLANDSTERU17M

9BERVOETS Michael BEL200102091H50´45"+0´45"ACROG - BALEN BCU17M

DNFHERBOTS Inty BEL20010419ACROG - BALEN BCU17M

20:24 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

HERENTHOUT op 29 april

1VAN OLMEN Yevgeny BEL200105181H41´37"WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZWU17M

2HEYLEN Wout BEL20010316z.t.SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURGU17M

3BARBRY Giel BEL20010104z.t.VZW JONG WIELERTALENTU17M

20CLAES Sam BEL20020701z.t.ACROG - BALEN BCU17M

DNFWILLEMS Bram BEL20020322ACROG - BALEN BCU17M

20:18 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

DEINZE - VINKT op 29 april

1VERMOOTE Jelle BEL200108291H36´45"TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEERENU17M

2VANDENBORRE Mathias BEL200101031H37´01"+0´16"CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAREU17M

3VERMEULEN Robban BEL20010805z.t.z.t.VZW JONG WIELERTALENTU17M

38VAN ZANDE Devin BEL200203121H37´26"+0´41"ACROG - BALEN BCU17M

20:18 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |