19-11-16

Veldrijden: HASSELT op 19 november

1MEEUSSEN Witse BEL2001030826´07"LARES-DOLTCINI CTU17M

2CORTJENS Ryan BEL2001010826´20"+0´13"IKO ENERTHERM-BEOBANKU17M

3COREMANS Dante BEL2002032026´42"+0´35"LARES-DOLTCINI CTU17M

7BERVOETS Michael BEL2001020927´01"+0´54"ACROG - BALEN BCU17M

9VANDERMEER Quinten BEL2001050327´30"+1´23"ACROG - BALEN BCU17M

12HERMANS Berre BEL2001071027´38"z.t.ACROG - BALEN BCU17M

19QUETS Stijn BEL2001090428´30"+2´23"ACROG - BALEN BCU17M

21GROSEMANS Daan BEL2001061928´49"+2´42"ACROG - BALEN BCU17M

39JACOBS Lenn BEL200207151 rACROG - BALEN BCU17M

DNFCLAES Sam BEL20020701ACROG - BALEN BCU17M

16:45 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: GAVERE op 13 november

1RONHAAR Pim NED2001072032´07"AWV DE ZWALUWENU17M

2MEEUSSEN Witse BEL2001030832´28"+0´21"LARES-DOLTCINI CTU17M

3DEL GROSSO Bodi NED2001031432´34"+0´27"WV METEOOR ASSEN-RODENU17M

5BERVOETS Michael BEL2001020932´58"+0´51"ACROG - BALEN BCU17M

29CLAES Sam BEL200207011 rACROG - BALEN BCU15M

DNFHERMANS Berre BEL20010710ACROG - BALEN BCU17M

16:45 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Piste: omnium op 13 november

  1. 97 VAN UDEN Casper UWTC DE VOLHARDING NED 1 1
  2. 95 WAEYAERT Arno OLYMPIA TIENEN BW 1 3
  3. 99 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT VLA
  4. 94 VAN HOUT Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.
  5. 11. 88 HERBOTS Inty KON. BALEN B.C. V.Z.W.

16:44 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: HEURE-LE-ROMAIN 13.11.2016

1 14 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY BEL20010108 28' 15"

2 7 BAERS Arne LARES DOLTICINI BEL20020327 11"

3 50 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC BEL20010503 22"

6 32 QUETS Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W

26 40 CLAES Jary ACROG - BALEN BC BEL20020112

27 45 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W

16:43 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: STENE-OOSTENDE op 11 november

1VERMOOTE Jelle BEL2001082931´48"KVC NOORDZEEMEEUWU17M

2DE SMET Nicolas BEL2001022032´04"+0´16"TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICKU17M

3LAURYSSEN Yorben BEL2002012532´37"+0´49"LARES-DOLTCINI CTU15M

14CLAES Jary BEL2002011236´52"+5´04"ACROG - BALEN BCU15M

16:42 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: NIEL op 11 november

1MEEUSSEN Witse BEL2001030827´06"LARES-DOLTCINI CTU17M

2COREMANS Dante BEL2002032027´39"+0´33"LARES-DOLTCINI CTU17M

3VAN LOOVEREN Joachim BEL2001081027´56"+0´50"CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU17M

10QUETS Stijn BEL2001090429´31"+2´25"ACROG - BALEN BCU17M

11HERMANS Berre BEL2001071029´40"+2´34"ACROG - BALEN BCU17M

16:42 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: RUDDERVOORDE op 6 november

1VERBURG Luke NED2001051230´55"LARES-DOLTCINI CTU17M

2CORTJENS Ryan BEL2001010830´57"+0´02"IKO ENERTHERM-BEOBANKU17M

3TULETT Ben GBR2001082630´58"+0´03"BEELINE BICYCLES RTU17M

7BERVOETS Michael BEL2001020931´52"+0´57"ACROG - BALEN BCU17M

17HERMANS Berre BEL2001071033´45"+2´50"ACROG - BALEN BCU17M

16:41 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Piste: Jarne Van Dyck te omnium te gent op 5 november

  1. 89 VAN DYCK Jarne
  2. 82 WAEYAERT Arno OLYMPIA TIENEN BW 3 2
  3. 93 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT VLA
  4. 105 HERBOTS Inty KON. BALEN B.C. V.Z.W.
  5. 84 VAN HOUT Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W

16:41 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: SINT-NIKLAAS op 5 november

1VREESWIJK Noah NED2001122331´30"RTC BUITENLUSTU17M

2TULETT Ben GBR2001082631´32"+0´02"BEELINE BICYCLES RTU17M

3VAN LOOVEREN Joachim BEL2001081031´36"+0´06"CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU17M

7VANDERMEER Quinten BEL2001050333´10"+1´40"ACROG - BALEN BCU17M

9QUETS Stijn BEL2001090433´32"+2´02"ACROG - BALEN BCU17M

30CLAES Jary BEL2002011240´06"+8´36"ACROG - BALEN BCU15M

16:40 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: RIJKEVORSEL op 5 november

1MEEUSSEN Witse BEL2001030830´54"LARES-DOLTCINI CTU17M

2NYS Thibau BEL2002111231´28"+0´34"KALAS CYCLING TEAM 99U15M

3VERVOORT Wout BEL2001010631´28"z.t.K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.U17M

20GROSEMANS Daan BEL2001061934´48"+3´54"ACROG - BALEN BCU17M

33JACOBS Lenn BEL2002071536´56"z.t.ACROG - BALEN BCU15M

38CLAES Sam BEL2002070138´00"+7´06"ACROG - BALEN BCU15M

16:39 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: KOPPENBERGCROSS op 1 november

1CORTJENS Ryan BEL2001010833´58"IKO ENERTHERM-BEOBANKU17M

2MEEUSSEN Witse BEL2001030834´02"+0´04"LARES-DOLTCINI CTU17M

3RONHAAR Pim NED2001072034´10"+0´12"AWV DE ZWALUWENU17M

17QUETS Stijn BEL2001090437´19"+3´21"ACROG - BALEN BCU17M

16:39 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: GRACE-HOLLOGNE 1.11.2016

1 6 BAERS Arne LARES DOLTICINI 30'24"

2 2 DE SMET Nicolas TIELSTE RENNERSCLUB - PATRICK 13"

3 25 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC 20"

12 23 CLAES Jary ACROG - BALEN BC 2' 44"

16:38 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: HERENTHOUT op 30 oktober

1NOYENS Jarne BEL2001101627´44"DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.U17M

2WILLEMS Robbe BEL2001102927´44"DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.U17M

3CAS Stijn BEL2001090427´44"W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.U17M

20CLAES Jary BEL2002011229´37"z.t.ACROG - BALEN BCU15M

21CLAES Sam BEL2002070129´37"z.t.ACROG - BALEN BCU15M

29GROSEMANS Daan BEL2001061930´45"+3´01"ACROG - BALEN BCU17M

DNFOMLOOP Mats BEL20021014ACROG - BALEN BCU15M

16:37 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: ALSEMBERG op 29 oktober

1VERBURG Luke NED2001051234´10"LARES-DOLTCINI CTU17M

2VERVOORT Wout BEL2001010634´27"+0´17"K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.U17M

3CORTJENS Ryan BEL2001010834´27"z.t.IKO ENERTHERM-BEOBANKU17M

4BERVOETS Michael BEL2001020934´35"+0´25"ACROG - BALEN BCU17M

11VANDERMEER Quinten BEL2001050335´00"z.t.ACROG - BALEN BCU17M

15QUETS Stijn BEL2001090435´00"z.t.ACROG - BALEN BCU17M

16:37 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

29-10-16

Veldrijden: HEUSDEN-ZOLDER op 23 oktober

1CORTJENS Ryan BEL2001010828´30"IKO ENERTHERM-BEOBANKU17M

2MEEUSSEN Witse BEL2001030828´30"LARES-DOLTCINI CTU17M

3COREMANS Dante BEL2002032028´38"+0´08"LARES-DOLTCINI CTU15M

4BERVOETS Michael BEL2001020929´03"+0´33"ACROG - BALEN BCU17M

11VANDERMEER Quinten BEL2001050329´34"z.t.ACROG - BALEN BCU17M

43CLAES Sam BEL2002070132´36"+4´06"ACROG - BALEN BCU15M

51JACOBS Lenn BEL2002071533´27"z.t.ACROG - BALEN BCU15M

14:53 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: BREDENE op 22 oktober

1PEIRENS Yente BEL2001080633´11"LARES-DOLTCINI CTU17M

2VERMOOTE Jelle BEL2001082933´13"+0´02"KVC NOORDZEEMEEUWU17M

3LAURYSSEN Yorben BEL2002012533´31"+0´20"LARES-DOLTCINI CTU15M

10HERMANS Berre BEL2001071034´26"+1´15"ACROG - BALEN BCU17M

14:52 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: ZONHOVEN op 16 oktober

1MEEUSSEN Witse BEL2001030833´19"LARES-DOLTCINI CTU17M

2VERBURG Luke NED2001051233´47"+0´28"LARES-DOLTCINI CTU17M

3PEIRENS Yente BEL2001080633´58"+0´39"LARES-DOLTCINI CTU17M

5BERVOETS Michael BEL2001020934´30"+1´11"ACROG - BALEN BCU17M

19VANDERMEER Quinten BEL2001050337´18"+3´59"ACROG - BALEN BCU17M

44JACOBS Lenn BEL200207152 rACROG - BALEN BCU17M

54CLAES Sam BEL200207013 rACROG - BALEN BCU17M

14:52 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

VELDRIJDEN: ZINGEM op 16 oktober

1TULETT Ben GBR2001082633´11"BEELINE BICYCLES RT

2BERCKMOES Jenno BEL2001020434´03"+0´52"WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZWU17M

3VAN TRICHT Floris BEL2001062334´07"+0´56"LOTTO OLYMPIA TIENENU17M

12OMLOOP Mats BEL2002101435´18"z.t.ACROG - BALEN BCU15M

27CLAES Jary BEL2002011237´35"+4´24"ACROG - BALEN BCU15M

14:51 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

15-10-16

veldrijden: Berre Hermans te KRUIBEKE op 15 oktober

1HERMANS Berre BEL2001071029´05"ACROG - BALEN BCU17M

2TULETT Ben GBR2001082629´17"+0´12"BEELINE BICYCLES RTU17M

3LAURYSSEN Yorben BEL2002012529´27"+0´22"LARES-DOLTCINI CTU17M

8QUETS Stijn BEL2001090430´17"+1´12"ACROG - BALEN BCU17M

 

20:48 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden : RONSE op 9 oktober

1VERBURG Luke NED2001051227´47"LARES-DOLTCINI CTU17M

2CORTJENS Ryan BEL2001010827´57"+0´10"IKO ENERTHERM-BEOBANKU17M

3BERVOETS Michael BEL2001020928´55"+1´08"ACROG - BALEN BCU17M

20:46 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

ALKEN op 9 oktober

1CHRISTIAENS Régis BEL200012201H15´00"VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYU17M

2SEELS Brent BEL20000112z.t.DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.U17M

3HABETS Jordan NED20011115z.t.LIMBURG ZUID

12MACHIELS Brent BEL20010203z.t.ACROG - BALEN BCU17M

30HEYLEN Wout BEL20010316z.t.ACROG - BALEN BCU17M

20:46 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Tc AFFLIGEM CLASSIC op 9 oktober

 

1CAPPAN Lennert BEL200008252H4´0STIELTSE RENNERSCLUB - PATRICKNIEUW

2VAN DE PAAR Jarne BEL200010232H4´1S0H0´1SACROG - BALEN BCNIEUW

3KERREMANS Ben BEL20000620z.t.z.t.WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZWNIEUW

6DANIELS Lars BEL200009152H4´30S0H0´30SACROG - BALEN BCNIEUW

20GROSEMANS Daan BEL20010619z.t.z.t.ACROG - BALEN BCASP

25BOMBOI Davide BEL20000327z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

43JORIS Senne BEL20001124z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

53BROUWERS Emile BEL20010526z.t.z.t.ACROG - BALEN BCASP

56BROUWERS Arno BEL20001210z.t.z.t.ACROG - BALEN BCNIEUW

72VAN DYCK Jarne BEL200111162H4´47S0H0´47SACROG - BALEN BCASP

20:45 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: MEULEBEKE op 8 oktober

1PEIRENS Yente BEL2001080632´58"LARES-DOLTCINI CTU17M

2VERVOORT Wout BEL2001010633´06"+0´08"K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.U17M

3WYSEURE Joran BEL2001010933´24"+0´26"SPIE-DOUTERLOIGNE CTU17M

8QUETS Stijn BEL2001090434´09"+1´11"ACROG - BALEN BCU

20:44 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Brent Machiels te LOMMEL KOLONIE op 8 oktober

1MACHIELS Brent BEL200102031H23´17"ACROG - BALEN BCU17M

2HEYLEN Gilles BEL20000409z.t.WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZWU17M

3CHRISTIAENS Régis BEL20001220z.t.VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYU17M

4VAN DE PAAR Jarne BEL20001023z.t.ACROG - BALEN BCU17M

8JORIS Senne BEL20001124z.t.ACROG - BALEN BCU17M

33LUYTEN Jonas BEL20000330z.t.ACROG - BALEN BCU17M

44VERKOEYEN Michiel BEL200110251 rACROG - BALEN BCU17M

20:43 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: KASTERLEE op 2 oktober

1COREMANS Dante BEL2002032033´40"LARES-DOLTCINI CTU15M

2HERMANS Berre BEL2001071033´47"+0´07"ACROG - BALEN BCU17M

3BERVOETS Michael BEL2001020933´49"+0´09"ACROG - BALEN BCU17M

10QUETS Stijn BEL2001090435´03"+1´23"ACROG - BALEN BCU17M

20:41 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

AALTER-LOTENHULLE op 2 oktober

1CAPPAN Lennert BEL200008251H29´54"TIELTSE RENNERSCLUBU17M

2DE WEIRDT Jens BEL200102131H29´56"+0´02"K.V.C. DEINZE VZWU17M

3DE GEYTER Jelle BEL20000215z.t.z.t.JONGE RAKKERS VOLLEZELEU17M

7JORIS Senne BEL20001124z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

14BROUWERS Emile BEL20010526z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

20:40 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

rs Daniels te BVB KEIZER DER NIEUWELINGEN TIELT op 2 oktober

1DANIELS Lars BEL200009152H1´22SACROG - BALEN BCU17M

2WACHTERS Jef BEL200006072H1´37S0H0´15SWIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.U17M

3DECOSTER Gerrik BEL200011062H1´50S0H0´28S

13BOMBOI Davide BEL20000327z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

19BROUWERS Arno BEL20001210z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

20:40 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: NEERPELT op 1 oktober

1CORTJENS Ryan BEL2001010828´41"IKO ENERTHERM-BEOBANKU17M

2MEEUSSEN Witse BEL2001030828´46"+0´05"LARES-DOLTCINI CTU17M

3NYS Thibau BEL2002111228´58"+0´17"KALAS CYCLING TEAM 99U17M

5BERVOETS Michael BEL2001020929´17"+0´36"ACROG - BALEN BCU17M

8HERMANS Berre BEL2001071030´08"+1´27"ACROG - BALEN BCU17M

10QUETS Stijn BEL2001090430´14"z.t.ACROG - BALEN BCU17M

13VANDERMEER Quinten BEL2001050330´58"+2´17"ACROG - BALEN BCU17M

20:38 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

LONDERZEEL op 1 oktober

1DENS Tuur BEL200006261H27´31"LOTTO OLYMPIA TIENENU17M

2WACHTERS Jef BEL200006071H27´35"+0´04"WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.U17M

3DE BEER Wannes BEL200110131H27´37"+0´06"PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAMU17M

11JORIS Senne BEL20001124z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

15LOOS Stef BEL20000208z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

22VAN DYCK Jarne BEL20011116z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

27HEYLEN Wout BEL20010316z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

45LUYTEN Jonas BEL20000330z.t.z.t.ACROG - BALEN BCU17M

20:38 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

Veldrijden: HOBOKEN op 25 september

1NYS Thibau BEL2002111227´10"KALAS CYCLING TEAM 99U15M

2COREMANS Dante BEL2002032027´10"LARES-DOLTCINI CTU15M

3BERVOETS Michael BEL2001020927´28"+0´18"ACROG - BALEN BCU17M

4HERMANS Berre BEL2001071027´43"+0´33"ACROG - BALEN BCU17M

11OMLOOP Mats BEL2002101428´53"+1´43"ACROG - BALEN BCU15M

13WIENEN Flore BEL2002062128´58"+1´48"ACROG - BALEN BCU15M

15CLAES Jary BEL2002011229´07"+1´57"ACROG - BALEN BCU15M

22QUETS Stijn BEL2001090429´35"+2´25"ACROG - BALEN BCU17M

20:37 Gepost door Petra | Commentaren (0) |  Facebook |

1 2 3 4 5 6 7 8 Volgende